новини ровесника

1
У Тернополі школяр організував виробництво FPV-дронів

2
Тернопільська суддя Андрусик – російський агент в судовій системі України?

3
Винахідник з Дніпра став лауреатом премії від Кабміну

4
Тернопільська суддя Надія Андрусик хоче перевершити «досягнення» горезвісних хабарників Зварича, Чауса та Князєва

5
Інший Франко: в український прокат виходить стрічка про Петра Франка

6
Чекає на «рускій мір»: корумпована суддя Андрусик повернула московському патріархату пів гектара землі під церкву в Тернополі

7
Сети суші для новорічного святкування - вигідно та смачно в Янг

8
Сети суші для новорічного святкування - вигідно та смачно в Янг

9
У МОН озвучили, якою буде нова зарплата вчителів у 2024 році

10
Скільки коштують послуги репетиторів у Тернополі?

Хочете 8 років тюрми за критику реклами збоченців?

Повідомляє Бізнес Компаньйон 17.06.2020 14:55

Хочете 8 років тюрми за критику реклами збоченців?

Фото з мережі Інтернет

До кінця сесії залишився лише місяць, тож в порядок денний сесії вносять додатково лише ті закони, які хочуть проголосувати. 15 червня у Верховній Раді зареєстровано Проект Постанови про внесення змін до порядку денного третьої сесії Верховної Ради України дев'ятого скликання №2835-14 від 15.06.2020.

Приєднуйтесь до групи у Телеграм та Вайбер, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

Серед законопроектів, які пропонується включити до порядку денного третьої сесії Верховної Ради України дев'ятого скликання знаходиться законопроект 3316 та 3316-2,3. Даний законопроект передбачає до 8 років тюрми за мітинги проти гейпараду та колективну критику ЛГБТ. 

Якщо дана постанова буде підтримана у вівторок Парламентом, то законопроект 3316 зможуть винести до Верховної Ради та проголосувати до середини липня, коли має завершити роботу чергова сесія.

Що робити? 

  • Найперше молитися, щоб Господь не дав прийняти 16 червня цю постанову. 
  • Потім максимально розповсюдити у всіх мережах цю інформацію із коментарем – «#СТОП 3316!» Це потрібно, щоб підняти інформаційну хвилю та достукатися до депутатів. 
  • Хто має доступ чи контакти депутатів пишіть їм та дзвоніть аби вони не голосували за постанову № 2835-14 про внесення законів в порядок денний, якщо з відти не виключать 3316, та 3316- 2,3

Громадяни та Рада церков проти 3316

Петиція проти законопроекту 3316 Щодо протидії злочинам на грунті ненависті за ознаками сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності (проект н.д. О.Василевської-Смаглюк) набрала 25 000 голосів на сайті Президента, однак Президент зазначив, що він не може впливати на депутатів своєї Фракції та просити їх відкликати цей закон

Окрім цього Всеукраїнська Рада церков і релігійних організацій виступила проти цього законопроету та його альтернатив, аби їх відхілили. 

3316 – ключова небезпека

Законом №3316 пропонується встановити кримінальне покарання у вигляді штрафів та тюремного покарання за нетерпимість, публічні заклики, приниження гідності за ознакою сексуальної орієнтації або гендерної ідентичності.

Даний законопроект передбачає внесення «сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності» як обтяжуючої обставини мало не у всі статті Кримінального кодексу, які стосуються насильства (Ст. 67, 115, 120,121,122, 126,127,129, 293, 294). За нетерпимість або публічне приниження за ознакою сексуальної орієнтації або гендерної ідентичності — штраф або 8 років тюрми.

Варто зазначити, що всі віруючі та релігійні організації виступають категорично проти будь-якого насилля та засуджують насилля щодо будь-якої особи в Україні однак церкви також проти прийняття законопроекту 3316 . 

3316-2 встановлює обов’язкове посилене покарання за негативне ставлення до ЛГБТ 

Новий варіант закону №3316-2 від 24.04.2020 щодо впорядкування відповідальності за злочини, скоєні з мотивів нетерпимості.

Даний проект закону подано нардепом Ладою Булах, авторкою скандального законопроекту 2684, що пропонував дати можливість підліткам одноосібно укладати договори з лікарями, що могло закласти підстави, аби з 14 років міняти стать без згоди батьків. 

Окрім неї, у співавторах є ще ряд нардепів, зокрема, Лубінець Дмитро,  Голова Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях, який свого часу хотів протиснути прийняття законопроекту 0931, що так само встановлював жорстке покарання за критику ЛГБТ та обмежував свободу віросповідання.

Законопроект №3316-2 пропонує видалити з статті 67 Кримінального кодексу, пункт 3 -  «вчинення злочину на ґрунті расової, національної, релігійної ворожнечі чи розбрату або на ґрунті статевої приналежності» та замінити це все на «вчинення злочину з мотиву нетерпимості».

Найцікавішим є розшифровка, що таке мотив нетерпимості: 

У цьому Кодексі під нетерпимістю слід розуміти засноване на упередженнях, забобонах, стереотипних поглядах, ірраціональному страху чи огиді відкрите негативне ставлення до людей (соціальної групи) за дійсною чи уявною ознакою (ознаками) раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, сексуальної орієнтації, ґендерної ідентичності, національності, етнічного, соціального або іноземного походження, віку, стану здоров’я, інвалідності, сімейного та майнового стану, сімейних прав та обов’язків, місця проживання, мови, роду занять або за іншими ознаками приналежності до певної соціальної групи.

Таким чином ми бачимо, що визначення нетерпимості є вельми розмитим, що дасть можливість  каральним органам легко притягувати віруючих чи священнослужителів за будь-яку критику чи осуд ЛГБТ.

Адже легко будь-яку критику чи осуд гріха визначити як: 

упередження (тобто будь-яка критична позиція), 

забобони (мабуть мається на увазі релігійна думка, що гомосексуалізм гріх), 

стереотипні погляди (наприклад, що шлюб це союз чоловіка та жінки, або що є лише дві статі), 

ірраціональному страху (цікаве визначення цього явища в інтернеті: Ірраціональний чи нездоровий страх виникає тоді, коли людина боїться того, що ще не сталося, але може статися. Тобто, це коли ви скажете, що гендерна ідеологія шкідлива, або що узаконення одностатевих шлюбів приведе до таких то наслідків)

огиді (коли ви скажете гомосексуалізм це огидно або скривитеся), 

відкрите негативне ставлення до людей (соціальної групи) за дійсною чи уявною ознакою (ознаками) – будь-який протест, осуд, критика, назва чогось гріховним – і ви потрапляєте під цю статтю.

А тепер увага! Для чого внесено ці зміни? Самі автори в пояснювальній записці дають відповідь – аби зобов’язати суди в обов’язковому порядку карати всіх, хто критикує ЛГБТ та відстоює сімейні цінності.

Ось, що пише авторка в пояснювальній записці: “….Принциповою новацією законопроєкту є запровадження обов’язковості врахування такої обставини як «вчинення злочину з мотиву нетерпимості» при визначенні покарання: якщо зараз суд має право, залежно від характеру вчиненого злочину, не визнати обставину «вчинення злочину з мотивів расової, національної, релігійної ворожнечі чи розбрату або з мотивів статевої приналежності» такою, що обтяжує покарання, то проєктом закону пропонується додати обставину «вчинення злочину з мотиву нетерпимості» до числа тих, які мають ураховуватися судом в обов’язковому порядку.”

Спершу заборона на критику гейпарадів та ЛГБТ, а потім легалізація одностатевих шлюбів, усиновлення дітей і т.д.

Розглядаючи законопроект №3316-2 ми бачимо, що автори підтверджують чому були праві християни, коли виступали проти внесення до законодавства термінів «сексуальна орієнтація « та «гендерна ідентичність», бо потім це стане платформою для зміни інших законів.

Так от у пояснювальній записці авторка законопроекту каже прямим текстом: “…Переважну більшість обтяжуючих ознак запозичено з антидискримінаційної норми чинного Кодексу законів про працю України, яка встановлює, що «забороняється будь-яка дискримінація […] залежно від раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, гендерної ідентичності, сексуальної орієнтації…  

…. Оскільки ознаки «сексуальна орієнтація» та «ґендерна ідентичність» уже інкорпоровано до численних законодавчих та інших нормативно-правових актів, що є частиною національної правової системи, вбачається доцільним внести їх у запропоноване проєктом закону визначення нетерпимості. У зв’язку цим суб’єктами розроблення законопроєкту взято до уваги дефініцію гомофобії, ухвалену Резолюцією Європейського Парламенту від 18 січня 2006 р. «Про гомофобію у Європі»: «гомофобію може бути визначено як ірраціональний страх і огиду до гомосексуальності та до лесбійок, геїв, бісексуалів і трансґендерів (ЛГБТ), засновані на забобонах і схожі з расизмом, ксенофобією, антисемітизмом і сексизмом».”

Таким чином ми бачим тактику дій ЛГБТ в дії, спершу під будь-яким приводом внести в який-небудь закон терміни «гендерної ідентичності, сексуальної орієнтації», а потім змінювати всі інші закони під приводом того, що так як в одному законі є ці терміни, то тепер треба все законодавство скорегувати під ці норми. 

Отож, спершу введуть заборону на критику гейпарадів та ЛГБТ, а потім будуть робити по тому ж сценарію, що в інших країнах: протестувати не можна, тож будуть  приймати закони про легалізацію одностатевих шлюбів, усиновлення дітей одностатевими парами, викладання в школах відкритими представниками ЛГБТ, зобов’язання партій мати в свої лавах обов’язкову квоту представників ЛГБТ та інше.

Законопроект 3316-3 - спрощена версія 3316-2

Законопроект 3316-3 про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо відповідальності за вчинення злочинів з мотивів нетерпимості, авторства Бакумова Олександра є спрощеною версією 3316-2, різниця лише в більш загальному визначенні терміну “нетерпимість”.

Під нетерпимістю слід розуміти відкрите, упереджене, негативне ставлення на основі стереотипних поглядів стосовно категорії осіб, відмінних за такими ознаками як раса, стать, колір шкіри, інвалідність, сексуальна орієнтація, національність, мова, релігійні переконання.

Хоча дане визначення простіше, однак воно є також небезпечним інструментом для покарання тих хто захоче критикувати гейпаради чи ЛГБТ. 

Враховуючи викладене, закликаємо активно писати до Верховної Ради України та зустрічатися з вашими депутатами мажоритарниками, закликаючи їх блокувати будь-яку версію законопроекту 3316 та інші небезпечні закони.

Проект листа тут.

Інструкція як підписувати та надсилати листи тут.

Список електроних адрес депутатів-мажоритарників.


Опубліковано : 17.06.2020 14:55

Новини Бізнес Компаньйон

Новини з тернопільщини

Комфорт Гурман