Ресурси, що допоможуть при написанні курсових
Повідомляє ya-student.com.ua 29.08.2018 17:17
Якісний реферат чи курсову роботу характеризує не лише відсоток унікальності більше 70-ти на сайті перевірки на плагіат, а й список джерел, за якими її було підготовлено.
Як правило, під час написання реферату чи курсової студенти обмежуються відвідуванням перших посилань у пошуку, сторінок Вікіпедії та сайтів українських рефератів і курсових на замовлення. Унікальності жодної. Дійти до останньої сторінки результату пошуку – завдання не з легких. Та чи й варте воно того? Чи буде там, на останній сторінці, посилання на сайт із цікавою науковою статтею чи ексклюзивне інтерв’ю з дослідником питання, що винесено в тему твого дослідження? Можливо, й ні. Пропонуємо 5 ресурсів, де ти з легкістю знайдеш перевірену наукову інформацію та статті з фахових журналів.
Електронні каталоги. З їхньою допомогою ти здійсниш швидкий і якісний пошук літератури за різними параметрами, наприклад: автор, назва документа, рік видання, мова, вид документа (книга, рукопис, збірник, дисертація, автореферат, журнал тощо), наявність електронної версії документа. Таким чином, ти формуєш список джерел і літератури для свого дослідження. А далі – або звертаєшся до відповідної бібліотеки за потрібним документом, або формуєш запит і завантажуєш електронну версію джерела. До прикладу, ось перелік найпопулярніших каталогів, які знадобляться студентові:
Наукова електронна бібліотека. Визначаєш діапазон пошуку (галузь науки, загальнонаукова періодика, видання регіональних наукових центрів тощо) та здійснюєш пошук за категоріями «автори», «назви», «теми». Як результат – отримуєш посилання, URL та прикріплені файли потрібного документа. До прикладу, спробуй знайти матеріали в таких електронних бібліотеках:
Електронне наукове фахове видання. Сайт певного наукового видання, де є архів електронних версій випусків. Обираєш відповідну галузь знань та її фахові видання й переглядаєш архів випусків. Електронні версії допоможуть швидко отримати доступ до потрібної наукової статті певного видання. Головне – знати його назву. Наприклад:
Інституційний репозитарій або електронний науковий архів. Тут ти знайдеш архів електронних публікацій студентів та викладачів певного ВНЗ. Репозитарій містить дисертації та автореферати, матеріали конференцій, навчальні видання, наукові статті тощо. Зазначай назву ВНЗ та шукай його інституційний репозитарій, як-от:
Онлайн-платформи відкритих лекцій та нових наукових відкриттів. Ресурс, де науковці й дослідники розповідають про свої наукові напрацювання, діляться спостереженнями та популяризують науку. Тут є відеолекції, інтерактивні завдання, форум для обговорення. Це безкоштовний доступ до найкращих навчальних курсів університетського рівня на зразок Prometheus або ПостНаука. Саме на цих онлайн-платформах ти знайдеш цікаву інформацію, дізнаєшся про нові дослідження, поглибиш свої знання щодо певної галузі чи теми дослідження.
Тож розширюй базу ресурсів для пошуку інформації, пиши унікальні курсові й реферати, дивуй викладачів та одногрупників глибокими пізнаннями з теми й цікавими доповідями!
Опубліковано : 29.08.2018 17:17