новини ровесника

1
У Тернополі школяр організував виробництво FPV-дронів

2
Тернопільська суддя Андрусик – російський агент в судовій системі України?

3
Винахідник з Дніпра став лауреатом премії від Кабміну

4
Тернопільська суддя Надія Андрусик хоче перевершити «досягнення» горезвісних хабарників Зварича, Чауса та Князєва

5
Інший Франко: в український прокат виходить стрічка про Петра Франка

6
Чекає на «рускій мір»: корумпована суддя Андрусик повернула московському патріархату пів гектара землі під церкву в Тернополі

7
Сети суші для новорічного святкування - вигідно та смачно в Янг

8
Сети суші для новорічного святкування - вигідно та смачно в Янг

9
У МОН озвучили, якою буде нова зарплата вчителів у 2024 році

10
Скільки коштують послуги репетиторів у Тернополі?

Рідка броня і меми: 10 незвичних курсових і дипломних

Повідомляє studway.com.ua 28.09.2018 11:17

Рідка броня і меми: 10 незвичних курсових і дипломних

Фото з мережі Інтернет

Реп-альбом про життя темношкірих, прилад для перероблення сліз і проект підприємства зі спалення відходів – лови кілька ідей для цікавого наукового дослідження.

Якщо прагнеш написати цінну й цікаву курсову чи дипломну, а не щось на одну з тем, які запропонувала кафедра, пропонуємо переглянути нашу добірку – приклади сміливих робіт студентів з різних країн.

Сподіваємося, тобі вдасться надихнутися на тему, яка тебе давно турбує. Освіта – це виклик, не забувай про це!

Військова справа: курсовий проект рідкої броні від студентки зі США

Спочатку кадетка Академії ВВС Гейлі Вейр мала виконати інше курсове завдання – поліпшити характеристики матеріалів для бронежилетів. Однак робота з професором підштовхнула до створення принципово нового типу захисного спорядження.

Після року випробувань нової речовини дівчина представила рідку броню, яка може слугувати самостійним матеріалом і водночас покращувати властивості традиційних пластин. Особливість розробки в тому, що в місці контакту кулі з матеріалом його щільність збільшується: чим більший калібр, тим швидше жилет зупиняє постріл.

 

 

Дизайн: прилад студентки з Нідерландів, який стріляє слізьми

Дипломна робота студентки Академії дизайну Ейндговена стала своєрідною помстою викладачеві, котрий якось зробив їй зауваження: дівчина не стримала емоцій і розплакалася. Цей випадок спонукав її до незвичної розробки – приладу, що заморожує сльози і дозволяє використати їх як кулі проти «кривдника». Дівчина навіть поцілила у свого декана на випускному іспиті, а незвичний гаджет представили на Голландському тижні дизайну.

Журналістика: наукове дослідження за фільмом «Він вам не Дімон»

Темою роботи студентки Уральського федерального університету Анни Веселової стали «Маніпулятивні технології в ЗМІ». Стрічка про корупційні схеми Дмитра Медведєва увійшла до прикладів, які дівчина аналізувала у своїй дипломній. Анна дійшла висновку, що використані в кіно засоби якнайкраще спрацювали і стали закликом до дій.

Наукова керівниця просила студентку не братися за тему і, як наслідок, написала негативний відгук на дослідження. На захисті Анна все ж не наважилася презентувати головний приклад своєї роботи і зосередилася на інших двох.

Екологія: підприємство для спалення відходів з Буковини

Студентка чернівецького вишу Вікторія Головащенко створила проект незвичайної сміттєспалювальної фабрики, яка могла б стати не лише місцем утилізації відходів, а ще й електростанцією та архітектурною принадою міста. Дівчина передбачила регулярні екскурсії по території будівлі.

Робота Вікторії вийшла за межі дипломного проекту. Студентка отримала відзнаку на міжнародному конкурсі молодих архітекторів Archivision. Концепцією зацікавилася й місцева влада, стурбована майбутнім чернівецького сміттєзвалища. Випускниця ж пообіцяла подарувати розроблений проект місту.

Література: дебютний роман, що виграв премію Impac

Майкл Томас здобував ступінь бакалавра з художньої літератури уже в зрілому віці. У ролі дипломної роботи чоловік планував підготувати збірку оповідань, проте одна з написаних історій стала початком цілого роману. У 2009 році Man Gone Down подали на конкурс Дублінської літературної премії, яку він з успіхом і виграв.

До університету письменнику доводилося шукати підробіток найрізноманітнішими способами: працювати кур’єром, на будівництві, у ресторані, співати в барах і клубах. Обсяг виграної премії становив 100 000 $.

Медіа: дипломна робота про меми від білоруського студента

Студент Інституту журналістики Білоруського державного університету успішно підготував і захистив дипломну роботу про меми. Ян Шпичинецький досліджував вплив мемасиків і соцмереж на сприйняття новин в інтернет-виданнях. Хлопець зауважив, що попри популярність таких ілюстрацій їх рідко використовують ЗМІ. За свою роботу випускник отримав 8 балів з 10.

Музика: реп-альбом від випускника Гарвардського університету

Темою роботи Liminal Minds від студента кафедри англійської мови стало життя темношкірого населення у США. Втілити задум Обасі Шо вдалося в десяти треках, які разом склали повноцінний реп-альбом. Проект випускника оцінили в п’ятірку з мінусом, однак оригінальність хлопця точно запам’ятали.

Для створення Обасі надихався книгою Джеффрі Чосера «Кентерберійські оповідання», а також творчістю публіциста Джеймса Болдвіна. Запис пісень тривав майже рік.

Реклама: відеокурсова студента британського вишу

Нік Джаблонка з Борнмутського університету опублікував на своєму каналі в YouTube курсову роботу. Сюжет ролика базується на ідеї різдвяної реклами британської мережі універмагів John Lewis. Його тема – «Успіх реклами John Lewis». Кілька років тому компанія випустила схоже відео, тож користувачі мережі сприйняли роботу хлопця за оригінальний ролик компанії.

Хлопець завантажив відео на канал ще влітку. З наближенням зими користувачі активно поширювали «рекламу», яка в результаті набрала понад 1,5 мільйона переглядів. Згодом до хлопця звернулися представники компанії з пропозицією роботи, однак він відмовився, щоб зосередитися на навчанні в університеті. Наразі Нік – фрилансер.

Кіно: фільм про сексизм від бельгійської студентки

Документальний фільм студентки Софі Пеетерс «Жінка з вулиці» порушив проблему буденного сексизму та образ дівчат і жінок на вулицях Брюсселя. Авторка намагалася зрозуміти, що спричиняє ряд принизливих вигуків незнайомців, коли вона просто прямує містом. Дівчина з’ясувала, що з такою самою проблемою стикаються чимало інших мешканок столиці Бельгії.

Зняте у 2012 році кіно Софі викликало резонанс у мережі. Ба більше, представники влади пообіцяли негайно підготувати закон проти проявів сексизму. Окрім позитивних відгуків, дівчина почула на свою адресу й чимало негативу і кривди. Попри все, їй вдалося досягти бажаного результату – привернути увагу громадськості до проблеми, яка так її непокоїла.

Кіно: про життя ВІЛ-інфікованої жінки від студентки з Росії

Десятихвилинна документальна стрічка студентки Санкт-Петербурзького державного інституту кіно і телебачення була її курсовою роботою. Олександра Сербіна розповіла про життя волонтерки, яка не приховує свого ВІЛ-статусу. Дівчина прагнула не тільки зобразити героїню, а й допомогти глядачам позбутися упередженого ставлення до людей із такою хворобою.

Обов’язково залишай у коментарях власні історії написання чи презентації незвичайних курсових і дипломних робіт. І успіху, якщо все тільки попереду!


Опубліковано : 28.09.2018 11:17

Новини Бізнес Компаньйон

Новини з тернопільщини

Комфорт Гурман