новини ровесника

1
У Тернополі школяр організував виробництво FPV-дронів

2
Тернопільська суддя Андрусик – російський агент в судовій системі України?

3
Винахідник з Дніпра став лауреатом премії від Кабміну

4
Тернопільська суддя Надія Андрусик хоче перевершити «досягнення» горезвісних хабарників Зварича, Чауса та Князєва

5
Інший Франко: в український прокат виходить стрічка про Петра Франка

6
Чекає на «рускій мір»: корумпована суддя Андрусик повернула московському патріархату пів гектара землі під церкву в Тернополі

7
Сети суші для новорічного святкування - вигідно та смачно в Янг

8
Сети суші для новорічного святкування - вигідно та смачно в Янг

9
У МОН озвучили, якою буде нова зарплата вчителів у 2024 році

10
Скільки коштують послуги репетиторів у Тернополі?

Стало відомо, чому в Україні місцями зникає мобільний зв'язок

Повідомляє news.finance.ua 11.01.2019 19:17

Стало відомо, чому в Україні місцями зникає мобільний зв'язок

Фото з мережі Інтернет

Використання українцями пристроїв, що діють незаконно, а також експлуатація радіоелектронних засобів (РЕЗ) з недотриманням умов користування створює перешкоди мобільному зв’язку в Україні.

Про це повідомила прес-служба підприємства “Український державний центр радіочастот”.

“У 2018 році на території України виявлено майже 7000 фактів з ознаками порушень Закону України “Про радіочастотний ресурс”. Найбільш характерними з них є використання незаконно діючих пристроїв, а також експлуатація радіоелектронних засобів з недотриманням умов користування. Переважна кількість випадків порушень припадає на такі радіотехнології, як широкосмуговий радіодоступ, радіорелейний зв’язок і цифровий стільниковий радіозв’язок … Все це впливає на загальну електромагнітну обстановку в країні”, – зазначили в прес-службі підприємства.

За інформацією відомства, зокрема РЕЗ цифрового стільникового зв’язку зазнають великого впливу через джерела радіоперешкод у смугах частот загального користування. Крім того, громадяни використовують заборонені до використання РЕЗ – наприклад, заборонені в Україні та ЄС радіотелефони стандарту DECT 6.0. Останні працюють в діапазоні частот, визначених державою для розвитку мереж 3G.

При цьому в держцентрі додали, що погіршення якості мереж стільникового зв’язку відбувається і через експлуатацію підсилювачів, або повторювачів сигналу – так званих репітерів, які встановлюються несанкціоновано. Як правило, їх використовують підприємства і приватні особи для поліпшення покриття мереж зв’язку в місцях з поганим проходженням радіохвиль (перш за все, в напівпідвальних офісних приміщення, кафе, ресторанах, підземних паркінгах і ін. Як пояснили в держцентрі, такі пристрої встановлюють самовільно, без належних налаштувань, що призводить до створення перешкод в найближчих стільникових базових станціях.

Всього, за даними відомства, за минулий рік держцентр виявив близько 7000 фактів з ознаками порушень.


Опубліковано : 11.01.2019 19:17

Новини Бізнес Компаньйон

Новини з тернопільщини

Комфорт Гурман