Як почати розмовляти англійською?
Повідомляє studway.com.ua 14.11.2018 18:17
Перш за все не треба боятися – навіть якщо тобі важко щось сказати – спробуй, з помилками і кульгавою граматикою, але говори! Не знаєш, який час використати, – говори простим теперешнім (Present Simple). Не знаєш певного слова – жестикулюй. І головне – будь привітним, посміхайся, покажи, що хочеш допомогти і щось сказати, – люди тебе зрозуміють.
Регулярно повторюй граматику. Почни з чогось простого, наприклад, з теперішнього часу. Перечитай основні правила використання часів і за допомогою яких слів вони формуються:
Пізніше повтори складніші часи, тобто Present Perfect, Present Perfect Continuous, Future Perfect та конструкції типу used to і should have done.
Але не зациклюйся на граматиці, бо ідеально знати правила і вільно говорити – це різні речі. Вивчи основу, а інше прийде згодом.
Вчи нові слова, але не поодинокі, а в певних мовних конструкціях. Потяг перекладається як train, але що з того, що ти знаєш це слово? Вчи також, що потяг може робити – approach (наближатися), stop (зупинятися) або leave (відправлятися).
Більше про те, як запам’ятовувати нові слова, читай у цій статті.
What is your name? (Як тебе звати?) | My name is Nina. (Мене звати Ніна.) |
How are you? (Як твої справи?) | Good, thank you. (Добре, дякую.) |
How old are you? (Скільки тобі років?) | I am twenty. (Мені 20 років.) |
What do you do? (Чим ти займаєшся?) | I am a student. (Я студент.) |
Where do you live? (Де ти живеш?) | I live in Kyiv. (Я живу в Києві.) |
Тримай відео про загальні фрази, які вживаються на початку розмови (як привітатися, запитати про справи, про життя співрозмовника і т. п.).
На вулиці тебе можуть запитати шлях до метро / театру / вокзалу. Вивчи, як розповідати про дорогу (ось відео на цю тему).
Також можуть звернутися з питанням «котра година?» – тримай відео про це.
Щоб скласти сесію, треба вчитися; щоб виграти марафон – бігати; щоб почати говорити іноземною мовою – намагатися говорити. Практикуйся всюди, де можеш:
Незамінним ресурсом є Інтернет – існує безліч безкоштовних сайтів, які допомагають розвивати розмовні навички англійської. Загалом ці сайти діють за правилом «обміну» мовами, коли, наприклад, англієць допомагає тобі покращувати його мову, а ти йому – українську. Частина цих ресурсів пропонує лише текстові повідомлення, але ніщо не заважає домовитися про живу розмову в «Скайпі».
Шукай друзів за кордоном, які охоче спілкуватимуться з тобою англійською, і, можливо, в недалекому майбутньому, допоможуть завітати до їхньої країни, – розкажуть про цікаві місця й культурну різницю, або навіть дадуть прихисток, коли ти до них приїдеш.
Головне – постійно практикуйся! І коли до тебе на вулиці підійде іноземець – you will be ready!
Фото: sitebuilderreport.com/stock-up
Опубліковано : 14.11.2018 18:17