новини ровесника

1
У Тернополі школяр організував виробництво FPV-дронів

2
Тернопільська суддя Андрусик – російський агент в судовій системі України?

3
Винахідник з Дніпра став лауреатом премії від Кабміну

4
Тернопільська суддя Надія Андрусик хоче перевершити «досягнення» горезвісних хабарників Зварича, Чауса та Князєва

5
Інший Франко: в український прокат виходить стрічка про Петра Франка

6
Чекає на «рускій мір»: корумпована суддя Андрусик повернула московському патріархату пів гектара землі під церкву в Тернополі

7
Сети суші для новорічного святкування - вигідно та смачно в Янг

8
Сети суші для новорічного святкування - вигідно та смачно в Янг

9
У МОН озвучили, якою буде нова зарплата вчителів у 2024 році

10
Скільки коштують послуги репетиторів у Тернополі?

Як почати розмовляти англійською?

Повідомляє studway.com.ua 14.11.2018 18:17

Як почати розмовляти англійською?

Фото з мережі Інтернет

Ось ти вчиш англійську багато років і, начебто, готовий продемонструвати всі свої досягнення, але коли на вулиці до тебе підходить іноземець і запитає дорогу, – нічого не можеш з себе видавити?
 
В голові пусто, язик не рухається… В цій статті поговоримо про те, як побороти свій страх і почати спілкуватися англійською мовою.

Подолай страх

Перш за все не треба боятися – навіть якщо тобі важко щось сказати – спробуй, з помилками і кульгавою граматикою, але говори! Не знаєш, який час використати, – говори простим теперешнім (Present Simple). Не знаєш певного слова – жестикулюй. І головне – будь привітним, посміхайся, покажи, що хочеш допомогти і щось сказати, – люди тебе зрозуміють.

 

Повторюй часи

Регулярно повторюй граматику. Почни з чогось простого, наприклад, з теперішнього часу. Перечитай основні правила використання часів і за допомогою яких слів вони формуються:

Пізніше повтори складніші часи, тобто Present Perfect, Present Perfect Continuous, Future Perfect та конструкції типу used to і should have done.

Але не зациклюйся на граматиці, бо ідеально знати правила і вільно говорити – це різні речі. Вивчи основу, а інше прийде згодом.

молодь

Розширюй словниковий запас

Вчи нові слова, але не поодинокі, а в певних мовних конструкціях. Потяг перекладається як train, але що з того, що ти знаєш це слово? Вчи також, що потяг може робити – approach (наближатися), stop (зупинятися) або leave (відправлятися).

Більше про те, як запам’ятовувати нові слова, читай у цій статті.


What is your name? (Як тебе звати?) My name is Nina. (Мене звати Ніна.)
How are you? (Як твої справи?) Good, thank you. (Добре, дякую.)
How old are you? (Скільки тобі років?) I am twenty. (Мені 20 років.)
What do you do? (Чим ти займаєшся?) I am a student. (Я студент.)
Where do you live? (Де ти живеш?) I live in Kyiv. (Я живу в Києві.)

Тримай відео про загальні фрази, які вживаються на початку розмови (як привітатися, запитати про справи, про життя співрозмовника і т. п.).

На вулиці тебе можуть запитати шлях до метро / театру / вокзалу. Вивчи, як розповідати про дорогу (ось відео на цю тему).

Також можуть звернутися з питанням «котра година?» – тримай відео про це.

Практика, практика і ще раз практика

Щоб скласти сесію, треба вчитися; щоб виграти марафон – бігати; щоб почати говорити іноземною мовою – намагатися говорити. Практикуйся всюди, де можеш:

  • говори подумки з собою;
  • пиши свої роздуми в зошиті, наприклад, заведи щоденник і спробуй записувати найцікавіші події за день;
  • читай вголос (виразно і голосно, щоб звикнути до іноземної мови й почуватися впевненіше під час розмови);
  • якщо шукаєш живого контакту – знайди розмовний клуб у своєму місті (у найближчий час ми опублікуємо перелік таких клубів у найбільших містах України);
  • домовся з друзями про, скажімо, англійський вівторок або вечірні посиденьки за чашкою кави; основна умова – розмовляти лише англійською;
  • запрошуй іноземців з сайту couchsurfing.com на зустріч, показуй їм свою місцевість та розповідай про українську культуру англійською мовою – це чудова практика, а на додаток ще й нові знайомства;
  • спілкуйся на іноземних форумах (список – нижче).

cтудент

Корисні посилання

Незамінним ресурсом є Інтернет – існує безліч безкоштовних сайтів, які допомагають розвивати розмовні навички англійської. Загалом ці сайти діють за правилом «обміну» мовами, коли, наприклад, англієць допомагає тобі покращувати його мову, а ти йому – українську. Частина цих ресурсів пропонує лише текстові повідомлення, але ніщо не заважає домовитися про живу розмову в «Скайпі».

Шукай друзів за кордоном, які охоче спілкуватимуться з тобою англійською, і, можливо, в недалекому майбутньому, допоможуть завітати до їхньої країни, – розкажуть про цікаві місця й культурну різницю, або навіть дадуть прихисток, коли ти до них приїдеш.

Головне – постійно практикуйся! І коли до тебе на вулиці підійде іноземець – you will be ready!

Фото: sitebuilderreport.com/stock-up


Опубліковано : 14.11.2018 18:17

Новини Бізнес Компаньйон

Новини з тернопільщини

Комфорт Гурман